AT080TN52 V.3

| paneeli Malli | AT080TN52 V.3 |
|---|---|
| paneeli Brand | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×600 |
| paneelin tyyppi | a-Si TFT-LCD |
| AT080TN52 V.3 Hinta | Pyyntö Hinta & Lead Time |
| Näyttötila | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktiivinen alue | 162×121.5 mm |
| ääriviivat | 183×141 mm |
| Pinta | |
| kontrastisuhde | 500:1 (Typ.) |
| Näytön värit | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + Dithering) |
| Vasteaika | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Katselukulma | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Taajuus | 60Hz |
| Lampun tyyppi | 3S9P WLED Without Driver |
| Signaalirajapinta | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Tulojännite | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com on INNOLUX AT080TN52 V.3: n erikoisjäätelöiden jakelija.
INNOLUX AT080TN52 V.3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX AT080TN52 V.3: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX AT080TN52 V.3: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX AT080TN52 V.3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
INNOLUX AT080TN52 V.3 ovat uusia & alkuperäinen varastossa osoitteessa LCDs-Display.com, samana päivänä lähetys ilmaisten lähetyskulujen kanssa.
INNOLUX AT080TN52 V.3: n pdf-lomakkeessa tai INNOLUX AT080TN52 V.3: n tai muiden INNOLUX-näyttöjen yksityiskohtaisissa eritelmissä Lähetä meille sähköpostia, meillä on ilo tarjota yksi.
Pyydä tarjous INNOLUX AT080TN52 V.3-jälleenmyyjältä osoitteessa LCDs-Display.com. Lähetä meille sähköpostia: info@LCDs-Display.com
Liittyvät avainsanat "AT080TN52 V.3"
- INNOLUX AT080TN52 V.3
- AT080TN52 V.3-lomake
- AT080TN52 V.3-kuva
- AT080TN52 V.3 hinta
- AT080TN52 V.3-jakelija

